Fuchs Oil Corporation

FUCHS NA ŚWIECIEfotka
Firma Fuchs powstała w 1931 roku w Mannheim w Niemczech. Początkowo mała rodzinna firma z czasem przekształciła się w międzynarodowy koncern – największego niezależnego światowego dostawcę środków smarnych. Koncern zatrudnia ponad 4 000 pracowników w prawie 80 firmach działających na całym świecie. Fuchs oferuje środki smarne dla setek zastosowań. Produkty stosują kierowcy samochodów osobowych, motocykliści, firmy transportowe i komunikacyjne, kopalnie, huty, producenci pojazdów i maszyn, użytkownicy maszyn budowlanych i rolniczych. Działaniem priorytetowym dla firmy jest dbałość o klienta, zaspokajanie jego potrzeb oraz dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi jak i dostarczanych produktów.

FUCHS W POLSCE
FUCHS OIL CORPORATION działa w Polsce od 15 lat. Początki działalności sięgają roku 1990. Protoplastą obecnej firmy była DELTA SILESIA. Niezwykle intensywny rozwój tego przedsiębiorstwa w ciągu czterech lat zaowocował przekształceniem w FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o. i pod taką nazwą funkcjonuje do dziś.

P.H.U. "PARTH"
Jako przedstawiciel firmy FUCHS od wielu lat otaczamy się gronem zadowolonych z naszych usług klientów na terenie całego Śląska. Naszym priorytetem jest, nie tylko dostarczanie produktów w niskich, bardzo konkurencyjnych cenach, lecz również fachowa, błyskawiczna obsługa, rozwiązywanie problemów klienta poprzez darmowe doradztwo, elastyczność oraz darmowy i szybki transport.