[vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”single__product”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

RENOLIT MOLITEN 2

[/vc_column_text][vc_column_text]

Opis:

[/vc_column_text][vc_column_text]Jest wysokoefektywnym sma-rem plastycznym, o bardzo dobrych własnościach smarnych i przeciwzużyciowych opracowanym przede wszystkim dla potrzeb przemysłu samochodowego. Wytwarzany jest na bazie wyselekcjonowanych olejów mineralnych najwyższej jakości, zagęszczony mydłem litowym kwasu 12-hydroxystearynowego. Dzięki zastosowaniu efektywnego procesu homogenizacji smaru, charakteryzuje się długą żywotnością i nie ma skłonności do utwardzania się i wykruszania po dłuższym okresie pracy.
Zawiera on kompozycję bardzo drobno zmielonego grafitu i MoS2, co w sposób znaczący poprawia jego właściwości smarne. Zdolność przenoszenia bardzo wysokich obciążeń, w tym również dynamicznych powoduje, że używany jest także szeroko do zastosowań przemysłowych.
Posiada zastosowanie do smarowania łożysk tocznych i elementów pracujących ślizgowo, które są narażone na wysokie obciążenia dynamiczne, wibracje i pracujących pod wysokimi obciążeniami oraz niskimi prędkościami[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]