Logo Parth

Instalacje

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem kotłowni przemysłowych, ciepłowni osiedlowych a także kotłowni w budynkach prywatnych

Kluczowym elementem naszej działalności jest budowa wszelkiego rodzaju kotłowni. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem kotłowni przemysłowych, ciepłowni osiedlowych a także kotłowni w budynkach prywatnych. Nasza kadra to wykwalifikowani oraz dobrze wyposażeni pracownicy, stale podnoszący swoją wiedzę. Kluczem do zadowolenia naszych Klientów to wieloletnie doświadczenie naszej kadry. Dzięki temu z powodzeniem potrafimy zaprojektować instalacje oparte o najnowsze, a jednocześnie sprawdzone i niezawodne rozwiązania obowiązujące na rynku.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem:

  • instalacji grzewczych

  • instalacji gazowych

  • instalacji kotłowych

  • instalacji parowych

  • Instalacje przemysłowe

  • Instalacje wodne

Projektowanie kotłowni i instalacji gazowych oraz wszelkich innych instalacji technologicznych to złożony proces podzielony na kilka etapów. Rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z oczekiwaniami Inwestora, Klienta. Ustalamy warunki technologiczne i prawne, które stawiane są wobec inwestycji.

Rozpoczynamy kolejny krok przez wybór odpowiedniego urządzenia, technologii dla osiągnięcia zadowolenia i spełnienia oczekiwań Klienta. Po akceptacji kosztów i podpisaniu umowy przechodzimy do kolejnego kroku, jakim będzie montaż instalacji.

Nadszedł czas na montaż instalacji w miejscu wyznaczonym przez Klienta. W końcowym etapie dochodzi do sprawdzenia szczelności, ustawienie parametrów oraz krótka instrukcja pod czujnym okiem Klienta. Po tym wszystkim następuje oddanie instalacji do użytku.

Instalacje grzewcze

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje gazowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje kotłowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje parowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje przemysłowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje wodne

CZYTAJ WIĘCEJ

Producenci kotłów, z którymi między innymi współpracujemy

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawnie wycenimy projekt Twojej instalacji

       Administratorem danych osobowych jest firma P.H.U. Parth Bartłomiej Parysiewicz z siedzibą w Mikołowie 43-190 przy ulicy Żwirki i Wigury 56. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.