[vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”single__product”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

RENOLIT MO 2

[/vc_column_text][vc_column_text]

Opis:

[/vc_column_text][vc_column_text]Jest wysokoefektywnym smarem plastycznym, o bardzo dobrych własnościach smarnych i przeciwzużyciowych opracowanym przede wszystkim dla potrzeb przemysłu samochodowego. Wytwarzany jest na bazie wyselekcjonowanych olejów mineralnych najwyższej jakości, zagęszczony mydłem litowym kwasu 12-hydroxystearynowego. Dzięki zastosowaniu efektywnego procesu homogenizacji smaru, charakteryzuje się długą żywotnością i nie ma skłonności do utwardzania się i wykruszania po dłuższym okresie pracy.
Zawiera on kompozycję bardzo drobno zmielonego grafitu i MoS2, co w sposób znaczący poprawia jego właściwości smarne. Zdolność przenoszenia bardzo wysokich obciążeń, w tym również dynamicznych powoduje, że używany jest także szeroko do zastosowań przemysłowych.
Szczególnie polecany jest do smarowania zawieszenia, układu kierowniczego, połączeń układu przeniesienia napędu jak np. przegubów homokinetycznych, wałów kardana.   oraz generalnie dla podzespołów podwozia i siodeł ciągników siodłowych.
W zastosowaniach przemysłowych wykorzystywany jest do smarowania łożysk tocznych i elementów pracujących ślizgowo, które są narażone na wysokie obciążenia dynamiczne, wi¬bracje i pracujących pod wysokimi obciążeniami przy niskich prędkościach.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]